תהליכי הקשבה

[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.0.47″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.0.48″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_image src=”https://life-pwr.com/wp-content/uploads/sites/3/2018/11/Picture1.png” _builder_version=”3.15″][/et_pb_image][et_pb_image src=”https://life-pwr.com/wp-content/uploads/sites/3/2018/11/MCM-Profile-e1542182684940.jpg” _builder_version=”3.15″][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”3.0.47″ parallax=”off” parallax_method=”on”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”3.17.6″ text_font=”||||||||” text_text_color=”#000000″ text_font_size=”19px” background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”]

תהליכי הקשבה

הקשבה היא היישום של תהליכי עוצמתחיים על ידי המדריך לאדם אחר. בהקשבה, המדריך משמש בתפקיד המקשיב, בעוד האדם שמקבל הקשבה נקרא המתבהר. מדוע מתבהר? כי האדם שמקבל הקשבה מבהיר לעצמו עניינים הנוגעים לחיים שלו וגם מקדם את עצמו לעבר המצב של בהיר.

במהלך ההקשבה, המקשיב שואל את המתבהר שאלות אשר לקוחות מתוך תהליכי עוצמתחיים. כאשר המתבהר נותן תשובה, הוא מעלה את יכולותיו ונעשה יותר מודע למצבים שונים בחייו. הייחוד של עוצמתחיים הוא ביישום קפדני של טכנולוגיה אשר מבוססת על תהליכים מדוייקים אשר מאפשרים לאדם המתבהר להתגבר על מחסומים, להשתחרר מההשפעות המזיקות של התת-מודע וכך להתקדם לעבר המצב של בהיר.

שים לב, איננו משתמשים במילה ‘טיפול’ אלא ‘הקשבה’! טיפול בדרך כלל משמעו שאדם אחד הוא המומחה שעושה משהו למטופל, שמעמדו פסיבי.   בתהליך ההקשבה חשוב שגם האדם אשר מקבל את התהליך, המתבהר, ירכוש את הידע כך שיוכל להיות משתתף פעיל בקבלת התהליכים. לצורך כך הכננו את ה’מדריך למתבהר’, חוברת שהיא תקציר של המידע מתוך עוצמתחיים שבה המקשיב משתמש כדי להכין את המתבהר להקשבה.

המתבהר משפר את יכולתו ומעלה את המודעות שלו בעקבות בחינת ניסיון החיים שלו וראיית התוכן של האירועים הטראומטיים שצבר בחייו. הוא לא מצפה מהמקשיב להסביר לו דברים, לתת לו המלצות ולנתח עבורו את הרגשותיו, תגובותיו או עברו.

למידע נוסף על הקשבה ותהליכי עוצמתחיים, תוכל לפנות לכל אחד מהמדריכים שלנו. המדריך עבר הכשרה כמקשיב והוא מומחה בהעברת הקורסים של עוצמתחיים ובמתן הקשבה. בעזרת המדריך תוכל להתקדם בביטחה לעבר המצב של בהיר!

לבחירת מדריך לחץ כאן 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]